Przestępczość stadionowa. Sprawy karne. Adwokat 24h
;?>

Kancelaria prawna specjalizująca się w sprawach takich jak:

Przestępczość stadionowa

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, nie czekaj, skontaktuj się z nami,
działamy na terenie całego kraju.

Przestępczość stadionowa

Zostałeś zatrzymany w związku z czynnym udziałem w zbiegowisku, niszczeniem mienia, bójką, pobiciem czy naruszeniem nietykalności funkcjonariusza publicznego?

 

Zdajemy sobie sprawę, że działając pod wpływem emocji i tłumu można popaść w konflikt z prawem, zdarzają się również przypadki, w których pomimo braku wypełnienia znamion przestępstwa, osoba będąca w centrum wydarzeń podejrzewana jest o czyn karalny. W takim przypadku istotnym czynnikiem jest czas, w którym skorzystamy z profesjonalnej pomocy adwokata. Pamiętaj, że zdenerwowanie, stres czy presja funkcjonariuszy mogą prowadzić do złożenia obciążających zeznań, co w efekcie prowadzi do późniejszych komplikacji procesowych.

W takich przypadkach warto zwrócić się o pomoc do adwokata. Być może wystąpiły okoliczności łagodzące, wśród których można wymienić między innymi słabą jakość zapisu monitoringu czy sprzeczne zeznania świadków. Istotny jest również moment, w którym okoliczności te zostaną podniesione w taki sposób aby były skuteczne i prowadziły na przykład od umorzenia postępowania.